kittens Lajka van 15-02 tot 22-02 -2022
Het was een spannende week welke woensdag begon met het toedienen van de wormenpil wat trouwens weer erg gemakkelijk ging. Ze slikken hem zo door, en doordat ze nu boven de kilo zijn moesten ze ook nog een hele pil, maar geen probleem dus.
En toen waren ze vandaag 9 weken oud dus werd het tijd om naar de dierenarts te gaan voor de eerste enting. Dit begon al met de eerste keer in een vervoersmand en de eerste autorit.
Ze hebben zich alle 5 voortreffelijk gedragen en de dierenarts was vol lof over ze en vond het weer een prachtig nest. Ik natuurlijk weer reuze trots.
Verder was mama Lajka deze week heel erg krols en wilde hierdoor niet meer dat ze bij haar gingen drinken, maar gelukkig hebben we een reserve mama. Lizzy moedert voor 2 en heeft ook spontaan melk gegeven dus dan maar bij tante i.p.v bij mama die er rustig naar ligt te kijken.ontaarde moeder!!!
Toen de krolsheid over was had Lajka wel weer interesse voor haar kinderen, de natuur is soms toch wel wonderlijk.
We hadden een bestelling van zooplus binnen gekregen en die hebben altijd prachtige stevige dozen dus is die nu in gebruik als speelgoed.
Ook oefenen ze voor een wereldkampioenschap paalzitten en hier was Gré deze keer de kampioen een gouden plak dus voor ons meisje.
Maar ook de anderen willen wel een poging wagen, maar lukt het niet om zo mooi te gaan zitten.
Hier zijn Suzy en Daisy samen aan het worstelen met een kleine kong grote lol het is echt een prooi voor ze.
Dit is 4 verdiepingen kitten!!!!
Helpen met huishoudelijke taken is ook erg leuk vooral de schone was opvouwen of was het nou ontvouwen? in ieder geval doen ze goed hun best.
En als ik een poging doe om een puzzel te leggen komen ze ook heel nieuwsgierig kijken en willen ook graag meehelpen door stukjes weg te halen.
De ballentoren blijft ook favoriet en wordt zeer regelmatig gebruikt.
En hier het kleine tunneltje als je die op de kop zet kan je er mooi in zitten zelfs wel met z’n tweeën.
Abby poseert graag even voor een foto.
Uiteraard spelen ze niet alleen maar ook bij het slapen zijn ze zooooo schattig!!
En dit is een kluwen van 4 kittens met eronder Lizzy verstopt.
En dan nu de gewichten van deze week.
Abby vorige week 1025 gram nu 1105 gram
Daisy ” ” 995 gram nu 1125 gram.
Gré ” ” 990 gram nu 1085 gram.
Loki ” ” 995 gram nu 1215 gram.
Suzy ” ” 890 gram nu 1045 gram.
‹ kittens Lajka week 8 van 08-02 tot 15-02 -2022 kittens Lajka week 10 van 22-02 tot 01-03 – 2022 ›