kittens lajka week 11 van 07-09 tot 14-09-2018.
Het was een gezellige week waarin de kittens zich lekker hebben uitgeleefd en hun gebruikelijke kattenkwaad hebben uitgehaald, waar wij als personeel weer fijn van hebben genoten.
De kattenluikjes hebben ze nu ook al heel goed door hoe die werken en zelfs die welke op de chip werken weten ze te gebruiken door er samen met een volwassen poes mee door te glippen.
Hierdoor is Nika zelfs al even buiten geweest wat ze erg leuk vond maar de anderen vinden dat toch nog een beetje eng.
De stofzuiger is erg interessant zolang hij niet aan staat tenminste dan willen ze hem best even goed onderzoeken, maar zodra hij aan gaat vliegen ze alle kanten op want dan is het toch wel een eng monster.
En zoals het een kitten betaamd zijn ze natuurlijk heel nieuwsgierig en willen alles goed in de gaten houden.
Als het etenstijd is zitten ze tegenwoordig keurig te wachten tot de bordjes op de grond staan en klimmen ze niet meer in onze benen omhoog, wat niet wil zeggen dat ze dit nooit meer doen want als we bij het aanrecht bezig zijn willen toch nog wel even kijken wat we doen zelfs als het geen etenstijd is.
Slapen doen ze toch vaak nog gezellig samen, in de mandjes of op de bank.
Maar ook op schoot of lekker tegen je aan, het zijn alle 5 gezellige knuffel katjes geworden.
Mee televisie kijken of “stiekem” op de tafel is ook leuk en kijken of het toetje van het personeel nog iets voor ze is.
En als mama dan op de leuning van de bank ligt kan je gelijk daar nog een eigen toetje halen.
En dan komen we al weer bij de gewichten uit.
Nika vorige week 1060 gram nu 1210 gram.
Mia ” 1080 gram nu 1260 gram.
Donnie ” 1180 gram nu 1340 gram.
Boris ” 1465 gram nu 1780 gram.
Luigi ” 1160 gram nu 1380 gram.
‹ kittens Lajka week 10 van 01-09 tot 07-09-2018 Kittens Lajka week 12 van 15-09 tot 21-09 – 2018 ›