kittens Lajka week6 van 28-06 tot 04-08 – 2020
de zesde week altijd de week van snelle ontwikkelingen ze worden steeds nieuwsgieriger en kunnen ook steeds meer.
Het spelen gaat gerichter maar ook veel harder soms hoor je ineens eentje heel hard piepen, ze ontzien elkaar echt niet.
Ze krijgen ook meer interesse in wat er buiten de bench gebeurd en willen graag dat ook ontdekken. Moeder Lajka houdt haar kroost dan ook heel goed in de gaten.
Als ze allemaal samen in het mandje liggen wordt het intussen al een mooi mandje vol.
Ze liggen dan nog steeds helemaal op en over elkaar heen
Hier liggen het poesje met het groene bandje en het katertje met het paarse bandje weer samen te slapen dit zijn echt dikke vriendjes.
Pap eten ze intussen niet meer ze krijgen nu een aantal keren verschillende soorten natvoer en gelukkig zijn ze nog niet kieskeurig wel zie je dat ze het een lekkerder vinden dan het andere maar dat heb jezelf ook natuurlijk.
Ze vinden het geweldig om in de kamer alles te ontdekken en vooral in het begin vinden ze het prachtig om te rennen want in de bench heb je daar de ruimte niet voor natuurlijk
Ook weten ze al prima de grote krabpaal te gebruiken en liggen dan graag in het huisje.
Naast de krabpaal ligt aan de verwarminging een hangmandje, hier ligt Lajka graag in en nu liggen de kittens daar ook bij haar hoewel het met 6 kittens wel snel overvol is.
Over overvol gesproken boven op het kleine krabpaaltje welke in de bench staat zit een klein soort van mandje, in het begin vinden ze het heel moeilijk om er in te komen, Zoya had het het eerste door hoe het moest en al snel volgde het katertje met het oranje bandje, toen wilden de anderen het ook wel eens proberen maar meer dan 2 lukt dus echt niet.
Nou denkt poesje groen dan ga ik toch lekker boven op dat andere speelding zitten zit ik ook lekker hoog.
Ik heb een speelkleed welke eigenlijk voor baby’s is bedoelt maar ook zeer geschikt is voor poezenbaby’s in de kamer liggen. Moeder Lajka vindt dat ook een heerlijk plekje en gaar er regelmatig op liggen en roept ze dan met haar speciale mama miauwtje.
Hoewel ik al foto’s van allemaal in de mand in de bench heb geplaatst blijft het zo’n schattig plaatje dus doe ik er nog een paar.
Nu ze veel in de kamer zijn kunnen ze ook zelf hun speelgoed uitzoeken uit de mandjes.
Maar als de baas nieuwe schoenen heeft gekocht dan is een schoenendoos natuurlijk prachtig speelgoed.
Als de stofzuiger aan staat zijn ze heel bang het geluid van de stofzuiger vinden ze echt heel eng dus dan kruipen ze samen achter de mand.
En je kan natuurlijk bij het eten geven 2 bordjes neerzetten en dan per bordje er 3 omheen zetten maar je kan ze ook elk een eigen bordje geven hoewel er dan altijd wel eentje bij zit die denkt dat het van de buren lekkerder is.
Hier nog enkele losse foto’s
Nu nog de gewichten van deze week.
vorige week poesje groen 524 gram nu 610 gram.
” katertje Nox 554 gram nu 605 gram.
” katertje Vigo 570 gram nu 680 gram.
” katertje paars 475 gram nu 570 gram
” poesje Zoya 497 gram nu 570 gram.
” katertje oranje 488 gram nu 610 gram.
Ik weeg voortaan met de babyweegschaal omdat ze in de keukenweegschaal te veel bewegen wel weegt de babyweegschaal per 5 gram en niet per gram.
‹ kittens Lajka week 5 van 21-07 tot 28-07 – 2020 Kittens Lajka week 7 van 06-08 tot 11-08 – 2020 ›