kittens Lizzy week 12 van 13-09 tot 20-09-2023

Zo de spannendste week van de kittens is weer geweest nl de sterilisatie en castratie van de dames en heer, afgelopen maandag. Gelukkig is alles weer heel goed gegaan en als je de kale buikjes niet zou zien dan zou je zelfs denken: is het wel gebeurt? Ze rennen en klauteren als voorheen. Ook zijn ze allemaal gechipt.

Van de dierenarts krijg je dan een briefje mee waar op staat dat ze een paar dagen rustig moeten blijven en dit heb ik ze voorgelezen maar hier hadden ze geen boodschap aan!!

Wat gaat de tijd toch snel al weer 12 weken oud zijn ze nu.

 

 

 

 

 

Doordat ze nu ook zijn gechipt kan ik de stambomen aanvragen (de streepjescode moet daar ook op) hierbij wilden ze erg graag helpen maar gingen er steeds met mijn pen vandoor. Dan later maar als ze slapen.

 

 

 

 

 

Maar als ze dan lekker op de bank liggen te slapen kan ik mooi de kale buikjes op de foto zetten.

 

 

 

 

 

Hoewel Fendi zoiets heeft van nee hoor ik doe mijn staart erover heen niemand hoeft mijn kale buik te zien!

 

 

 

 

 

Natuurlijk wordt er elke ochtend streng toegekeken of alles in de vaatwasser goed schoon is tenslotte zijn wij poezen hele schone beestjes .Deze keer was Fendi aan de beurt.

 

 

 

 

 

Het zijn intussen allemaal heerlijke knuffelkatjes als wij op de bank zitten komen ze er graag gezellig bij.

 

 

 

 

 

zo wie zo liggen ze graag met zijn allen op de bank.

 

 

 

 

 

Maar als ik een puzzel wil gaan leggen (ze slapen nu) komen ze alle vijf gelijk kijken wat ik aan het doen ben, nou zo kan ik het wel vergeten want ze willen graag helpen door puzzelstukjes mee te nemen, niet zo’n goed plan.

 

 

 

 

 

 

Samen ravotten doen ze ook heel veel soms gaat het er echt heel hardhandig aan toe en hoor je er eentje erg piepen, hierdoor leren ze hun grenzen kennen.

 

 

 

 

 

Eten en drinken doen ze heel goed zowel droge brokjes als natvoer.

 

 

 

 

 

Boven in de trapeze kan je best met z’n tweeën liggen hoor hoewel Midas er bijna uitrolt.

 

 

 

 

 

Nog een paar foto’s van slapende poesjes.

 

 

 

 

 

Mama Lizzy voedt ze nog steeds regelmatig roept ze ze allemaal en gaat er dan echt voor liggen. En dat met 12 weken oud. Nee ze komen niets tekort. Dit is dan ook te zien aan de gewichten.

 

Dunya   vorige week 1285 gram  nu  1400 gram.

Juno        ”         ”       1340 gram  nu  1470 gram.

Milas       ”         ”        1725 gram  nu  1920 gram.

Bo          ”         ”         1320 gram  nu  1455 gram.

Fendi     ”         ”          1495 gram  nu  1620 gram.

tot volgende week.

 

 

 

 

 

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *